Skip to content

Zpěvačka Lenka Konvičková se v novém singlu vyznává z lásky k ženě

Zpěvačka a skladatelka Lenka Konvička, která vystupuje pod uměleckým jménem KETTIE, vydává další singl nazvaný YSL. K novince rovnou vyšel žhavý videoklip.

„Text pro song YSL jsem měla napsaný asi za dva dny, což je asi můj dosavadní rekord. Zkrátka když je dostatečně silná inspirace, jde to rychle. Co se týče významu textu, v klipu hraje muž, ale song je ve skutečnosti o slečně,“ přiznává KETTIE, která se netají svou bisexuální orientací. V klipu střihla několik lechtivých scén.

„Na natáčení jsem se nestyděla, věděla jsem, že aby klip ladil k textu, budou tam odhalenější scény, ale mým cílem bylo udržet to v nějaké decentní a nesprosté míře, což se myslím povedlo. Točila jsem s kameramanem, kterého znám už déle a s hercem Erikem jsme už také spolupracovali na několika projektech, takže jsem se cítila komfortně,“ popisuje zpěvačka průběh natáčení.

Lenka Konvičková aka KETTIE se nedávno také účastnila reality show Love Island a kromě toho má na kontě i úspěšný singl 5 životů a rozhodně plánuje dál tvořit.

„Další song bude v angličtině a pojmenovala jsem ho Bittersweet game. Na obzoru jsou také featy s předními českými umělci nebo Luem z Love Islandu,“ prozradila.

YSL na streamovacích platformách: https://bfan.link/kettie-ysl

IG: https://www.instagram.com/lenka_konvickova/