BOOKING

V BrainZone Booking zastupujeme špičkové umělce i nadějné hudební projekty v každé hlavní hudební kategorii. Za cíl si klademe, aby umělci i promotéři a organizátoři byli z průběhu akce či turné spokojeni. K tomu přispíváme profesionálním přístupem a nadstandardním servisem.

Bookujeme koncerty a turné v České a Slovenské republice, i po celém světě – od mezinárodních turné a festivalů po firemní a soukromé akce.

Neváhejte a podívejte se na náš hudební roster kapel.

Těšíme se na spolupráci.

BrainZone Booking   • • •   Hedvika Šmolíková   •   +420 608 919 901   •   hedvika.smolikova@brainzone.cz

Andrea Kalousová

Andrea Kalousová – je známá česká influencerka, která na své pěvecké ambice ukázala již v celostátní TV show „Tvoje tvář má známý hlas“, kde předvedla několik skvěle ztvárněných coververzí světových hitů. Po soutěži se spojila s producenty Reginaldem, Davidem Kandlerem a Lukášem Chromkem, se kterým připravili několik svěžích songů Andree přímo na míru – prvním z nich je pak debutový singl Padám.

Play Video
Co bude dál (live session)
Play Video
Co bude dál
Play Video
Padám

Anna K.

Netřeba dlouze představovat jednu z nejzářivějších stálic české popové scény – Annu K., která může rozzářit i vaši akce nebo firemní večírek.

Pojďte si užít show plnou hitů jako Večernice, Nebe, Nelítám nízko spolu s novými singly z alba Světlo, Vždycky se budeme znát, Prokřehlá a Co mi za to dáš.

Chcete si užít intimní atmosféru a zazpívat si od plných plic? Anna K. jako silná inspirativní umělkyně je jasnou volbou.

Play Video
O Tobě i o mně
Play Video
Na malou chvíli
Play Video
Pyramida boha slunce

Bookie Baker

Bookie Baker jsou kreativní duo, jejichž hudební cesta je plná dobrodružství, podtržena zatčením a vyslýcháním ve vzdálené Číně. Ve složení Ira Caolan O’Neill-Fordeho a Kanaďana Alexe Montyroa, Bookie Baker se vydali za hledáním dobrodružství plni podnikavého elánu.

Tato spolupráce začala v klubu v provincii Liaoning v Číně, kde Montyro předskakoval právě, když O’Neill-Forde vešel hledajíc hudební kolaboranty daleko od domova. Brzy vyprodávali místní kluby plné komunistických úředníků, a nemuseli dlouho čekat na četné výslechy místní policií, které následovaly jejich zatčení během vystoupení. Propuštění se dočkali jen s varováním, aby již nikdy v této zemi hudbu živě nehráli. Kam jinam z širého světa se vydat po takovéto zkušenosti, než do města s bohatou reputací kreativity, kulturní renesance a obchodu - Prahy.

Play Video
Blanket Fort
Play Video
Autumn Wind

Chinaski

Nezaměnitelné melodie a nápadité texty, z nichž mnohé zlidověly. Chinaski. Společná cesta jedné z nejuznávanějších českých kapel a agentury BrainZone se datuje od roku 2012.

Během spolupráce Chinaski a BrainZone dosáhla kapela mnoha úspěchů, 11 písní se stalo nejhranějšími v českých rádiích, byla oceněna jako Skupina roku na Cenách Anděl 2014, 3x obsadila 3. místo v anketě Slavík, deska Rockfield získala 3x platinovou desku za prodej a platinovou za album Není nám do pláče. Poslední album „11“ bylo hned v první den prodeje zlaté a platinová deska následovala.

Play Video
Smůla
Play Video
Pusa (videoklip od fanoušků)
Play Video
Měl bych si boty zout

David Deyl

Jeden z nejhranějších interpretů českých rádií. Jeho videoklipy viděly miliony diváků. Během deseti let se do uší a hlavně srdcí fanynek zapsal především písněmi Akorát, V ozvěnách a Chytám se stébel.

Jeho emotivní zpěv publikum zaujme v doprovodu velkých hudebních těles ale i v komornějších sestavách. Spolupracuje s nejlepšími symfonickými orchestry a big bandy.

Klavírní recitál, trio, kapela, orchestr. Stačí si vybrat. Kromě vlastní tvorby je David Deyl nedostižným interpretem filmových a muzikálových melodii. Třeba i na vaší akci.

Play Video
Chytám se stébel
Play Video
V ozvěnách
Play Video
Akorát

Define Me

Define Me je mladá modern-rocková kapela. Hudba i živá vystoupení jsou plné energie a vášní. Vznikla v roce 2015, v roce 2017 se pak přetransformovala do současné podoby. Cílem skupiny je zaujmout posluchače originální hudbou a vzbudit v nich silné pocity – na nahrávkách i osobně na živých koncertech. Texty Define Me se zakládají na skutečných zážitcích a věcech, se kterými se setkává každý z nás.

Kapela se rozhodla jít si za svým snem a na podzim 2017 odjela do Anglie natočit debutové album s top producentem Danem Wellerem.

Deska vyjde, co nevidět. Define Me nyní plánují velké množství koncertů a nevynechají žádnou možnost dostat svou hudbu mezi posluchače, se kterými rezonuje – nezávisle na jejich národnosti, pohlaví či věku.

Play Video
Skyscrapers
Play Video
Wake Up Honey

Like-it

Like-it jsou mladá kapela z Třebíče, která svými písněmi roztančila nejeden sál nebo festival.

Do širšího povědomí se dostali díky písním Nádech a Mrazí, které pravidelně rotují v českých rádiích a singl Mrazí zazněl i ve filmu Špindl. Kapela navíc pravidelně koncertuje jako předskokan skupiny Chinaski.

Play Video
Noci i rána (live session)
Play Video
Nezáleží mi (live session)
Play Video
Tak na viděnou

Malone

Mladá pětičlenná skupina, jejíž mise je od začátku nekompromisní – založit silnou popovou kapelu, do které propašují všechny své šílené hudební experimenty s alternativními žánry, co tak milují. V textech se objevují i jiná témata než jen láska – kluci vám raději naservírují pořádnou dávku sarkasmu.

Play Video
Bezcenný
Play Video
Lollipop

Manu Destra

Manu Destra se skládá z pěti mladých hudebníků, kteří si chtějí tanečními rytmy podmanit svět. Kapela letos hraje v nové sestavě a právě čerstvě vydala nové EP Before the Show. Manu Destra roztančí každé publikum na festivalu, v klubu nebo na firemním večírku.
Žánrově se nejvíce blíží elektronickému popu, ale ve svých písních se nebojí odbočit k různým subžánrům elektronické hudby, nebo použití orchestrálních nástrojů. Do srdcí publika se nesnaží zapsat jen originálním zvukovým designem, ale silnými texty, ve ketrých najdete radosti i strasti všech členů kapely.
Play Video
Hit Me
Play Video
Borders

Marcell

Marcell je český zpěvák, producent, skladatel a absolvent Lékařské fakulty UP v Olomouci. Po studiu se začal naplno zabývat hudbou. Věnuje se hudební produkci a skládání písní pro ostatní interprety (např. Lenny, Mirai, Adam Mišík, Paulie Garand) a nyní představuje vlastní tvorbu.

Působil jako zpěvák kapely No Distance Paradise, se kterou vydal dvě alba, hudebními kritiky vřele přijatá. Za zmínku stojí i spolupráce s rapperem Lipem v písni Svoboda, která loňský podzim patřila k nejhranějším tuzemským skladbám. Další song s Pauliem Garandem, Srdce z ledu, který složil, produkoval a nazpíval pro ni refrény, rovněž sklidil velký ohlas u fanoušků i kritiků. V současné době žije střídavě v Praze a Londýně.

Play Video
Sliby
Play Video
Přestávám chápat
Play Video
Jablko/Skořice

November 2nd

Česká kytarová kapela November 2nd, která má na svém kontě tři alba, nominaci na Anděla nebo vítězství v anketě Žebřík časopisu iReport, o sobě dává po pauze vědět novým hudebním materiálem a koncerty. Aktuální skladba I Feel Love, kterou kapela dokončila pod dohledem amerického producent Johna Nettiho (např. Rival Sons), předznamenává připravované EP.

November 2nd se po přestávce vrací k původnímu čtyřčlennému nástrojovému obsazení z období prvního alba, které přineslo hity jako Tomcat Blues nebo Cut Up.

Kromě zpěvačky Alexandry Langošové v November 2nd najdeme kytaristu Romana Helcla (Anna K., Janet Robin…), Davida Babku (Plastic People, Kamil Střihavka…), basáka Kubu Vejnara (Aneta Langerová, David Koller…) a bubeníka Petra Ptáčka (B Side Band). S tím rezonuje i návrat ke kapelovým rockovějším kytarovým kořenům.

Play Video
Love Me or Leave Me
Play Video
Run

O5 a Radeček

Kapelu O5 a Radeček budete určitě znát díky hitu z roku 2009 Praha (Jedna holka) díky, kterému jsou “Radečci” označování jako synonymum vkusného českého popu. Patří k nejžádanějším koncertním kapelám.

Radečci spolu hrají dvacet pět let ve stejné sestavě a mezi tím vznikly hity jako Vloupám se, Doufám a LOVEní, který zazněl ve stejnojmenném českém romantickém filmu z roku 2019. Netřeba zmiňovat, že všechna videa, která O5 a Radeček během své kariéry vydali, mají miliónová shlédnutí.

Play Video
Live Palác Žofín
Play Video
Romantický smyčce - Live Palác Žofín
Play Video
Romantický smyčce (Valentýnská verze)

Peter Aristone

Peterova sólová kariéra začala poprockovým albem 19 Days in Tetbury, které vznikalo ve studiu producenta Grega Havera. Na albu se objevily singly Sunlight a Cool As You, duet s Mel C ze Spice Girls, která dokonce přijela Peterovi pokřtít album do Prahy. Následovala folkovější EP Gold a EP Happiest Accidents, obě si vzal na starosti Brit Sacha Skarbek.

V roce 2019 vzniklo album pod taktovkou Marka Platiho, známého producenta a bývalého spoluhráče Davida Bowieho.

Od roku 2015 Peter koncertoval jako předskokan na velkých halových turné českých a slovenských kapel (Palo Habera a Team, David Koller, Chinaski, Elán) a celkem šestkrát absolvoval tour po USA s bluesmanem Markem Broussardem nebo v Německu s Jesperem Munkem. V roce 2018 vystoupil na vyhlášeném festivalu Sziget v Maďarsku.

Play Video
Wishing Well
Play Video
Fool's Gold
Play Video
Far