Skip to content

Karin Ann vydává katarktickou novou píseň bittersweet heartbreak

Rockové kytary, výrazný kopák, nadčasový syntezátorový motiv a silná melodie, která energicky graduje v závěru. Tak zní nový singl česko-slovenské zpěvačky Karin Ann s názvem bittersweet heartbreak.

Mladá umělkyně, která o víkendu zahrála na festivale Metronome, se za krátkou dobu etablovala i mezinárodně a jako hosta si ji na svá turné vzali YUNGBLUD, LP, Imagine Dragons nebo My Chemical Romance, na aktuálním singlu ukazuje, že jí jde i pop-rocková balada. Skladbu bittersweet heartbreak napsala Karin Ann společně s držitelem Grammy Martinem Terefem, který je zároveň podepsaný pod produkcí.     

„Řekla jsem, že jsem nikdy nebyla zamilovaná / ale myslím, že jsem lhala.“ Zpívá Karin v nové písni a hlas balí do silných vokálních harmonií. „Písnička je o konci vztahu, za kterým když se po nějakém čase ohlédnete, uvědomíte si, že jeho ukončení bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat. Stále vám sice chybí ten člověk a stále vám chybí ty dobré časy, které jste s ním zažili, ale v hloubi duše víte, že jste byli jeden pro druhého špatnou volbou… takže je to trochu hořkosladký moment,“ říká Karin Ann   

Nový singl, který je příběhem životní katarze, jež sice nejprve bolí, ale pak dělá život lepším, doprovází hudební video. Jeho základem je umělecká stop-motion animace ručně psaných dopisů, později vložených do obálky adresované ‚Olivii‘, milence písně.

Karin Ann si rychle vydobyla jméno jako ikona Generace Z v celé Evropě a nyní i ve světě. Její texty se noří hluboko do témat genderové rovnosti, duševního zdraví a lidských práv a také řeší vnitřní nepokoje 20leté mysli – mladou lásku, toxické vztahy a nejistoty. Hudba umělkyně, která je otevřeným zastáncem LGBTQIA+ práv komunity a menšin, dokonale balancuje mezi alternativou a mainstreamem.  Tvorba česko-slovenské zpěvačky, která byla v širších nominacích na ceny Anděl a vyhrála anketu Žebřík časopisu Report, neunikla pozornosti světových médií jakými jsou NOTION, HUNGER, Wonderland, Kerrang!, Vogue, MTV, ELLE, PROUD Radio Apple Music a BBC Radio 1.