Skip to content

Zpěvák a producent Marcell přichází s novým singlem a videoklipem Vedle tebe.

 “Námět textu Vedle Tebe je jednoduchý. Věřím, že se s tím setkal asi každý z nás, ať už u sebe nebo u někoho ve svém okolí. V průběhu času se totiž člověk mění a s tím se mění i jeho názory na život. Když se pak tohle stane ve vztahu, otázkou je – zůstat nebo jít dál? Jak velkou názorovou změnu dokáže vztah ustát?” vypráví Marcell. 

Píseň Vedle Tebe vznikla ve spolupráci s Ondrou Fiedlerem a Pokáčem na společném songwritingu. Poté Marcell píseň sám zprodukoval ve svém domácím studiu v Londýně. 

“Původně měla být tato píseň vydaná dřív – na konci společného turné s Mirai loni na jaře. Stihli jsme ale jen první dva koncerty, než bylo turné kvůli pandemii přesunuto. Měli jsme ale šanci si vyzkoušet, jak funguje píseň naživo. Z celého koncertního setu nás Vedle Tebe bavilo nejvíc, s Ondrou Fiedlerem (kytara/baskytara/synthy) a Matyášem Vordou (bicí) jsme se na ní shodli, což je skvělé znamení – když funguje píseň v koncertní verzi, je velká šance, že se povede dobře natočit i studiová nahrávka,“ doplňuje Marcell. 

Režie klipu se ujal Benjamin Buttler.