Skip to content

Zažijte americkou atmosféru v Hard Rock Cafe®Praha. Restaurace nabízí spoustu výhodných letních nabídek

Jedinečný design restaurace, klasická americká receptura, výjimečné koktejly Signature Cocktails, originální Legendary® Steak Burgers, žebírka a mnoho dalších specialit. To vše nabízí pražské Hard Rock Cafe® v Domě u Rotta na Malém náměstí.

Speciální nabídky

Restaurace Hard Rock Cafe® si pro své návštěvníky na letošní léto připravila spoustu výhodných nabídek. Hosté se mohou od pondělí do pátku od 11:30 do 14:30 hodin těšit na akci 1+1 zdarma vztahující se na vybrané burgery, sendviče a saláty. Po celý červenec také nabízejí slevu 19 procent na menu pro děti a dospělé narozené v březnu, dubnu, květnu a červnu. Dále je připraveno chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a koktejly za lepší ceny v rámci happy hours každý všední den od 17 do 19 hodin a dále pak od 21 do 22 hodin.

Rozvoz jídla

Hard Rock Cafe nově nabízí také možnost objednat si jídlo a merchandise až domů  přes rozvážkové služby damejidlo.cz a wolt.com

Dětské jídlo zdarma

Další skvělou letní nabídku HRC ocení hlavně rodiče. Při zakoupení dospělé porce totiž dostanou pro své ratolesti jídlo zdarma.Akce potrvá do 31. července a platí pro všechny děti do deseti let. Dětský jídelní lístek v Hard Rock Cafe® nabízí třeba skvělý cheeseburger Buddy Jr’s, kuřecí crispy Razzi’s™ Chicken Tenders, grilovaná kuřecí prsíčka s čerstvou brokolicí Skiddley’s™ Not-So-Diddly, salát s kuřecím masem Kid’s Salad Chillin‘ a mnoho dalších delikates doplněných hranolkami nebo čerstvým ovocem a zeleninou. Platí i na objednávky s sebou a rozvážkovou službu Wolt.

Letní osvěžení

Společnost HRC letos oslavuje také nové partnerství s Coca-Colou. Pro zákazníky si tak připravili pozornost v podobě osvěžujícího letního drinku se zmrzlinou Coke Float zdarma s útratou nad 270 korun. Nabídka platí do 20. července.