Skip to content

Vánoce v Hard Rock Cafe Praha: Sváteční atmosféra a několikachodové menu

Kultovní americká restaurace Hard Rock Cafe si i tento rok pro své hosty připravila speciální limitovanou nabídku vánočního menu. Několikachodové sváteční menu je k dostání až do 31. 12. 2021.

Návštěvníci mají na výběr z dvouchodové nebo tříchodové varianty, která zahrnuje předkrm, hlavní chod a dezert. Speciální vánoční menu nabízí skvělou bruschettu s čerstvým salátem, klasickým Ceasar dresinkem a uzenou slaninou Caesar Salad Bruschetta, pak třeba steak burger se sýrem, restovanými žampiony, salátem a hranolky Mushroom Swiss Burger, Surf & Turf Burger – steak burger s krevetami a pikantním zelím nebo Moving Mountains® Burger, rostlinnou placku se sýrem čedar a křupavým cibulovým kroužkem, podávanou se salátem a hranolky. Nechybí ani grilovaný losos s hranolky a čerstvou zeleninou a mnoho dalších dobrot.

Sladkou tečku si pak hosté mohou vybrat ze dvou možností. Tou první je Holiday Brownie – teplé čokoládové brownie s karamelem, čokoládovou polevou a šlehačkou nebo Espresso Martini připravené z Grey Goose Vodky, likéru Kahlúa a čerstvé kávy servírované ve vychlazené sklenici.

Interiér restaurace je i letos svátečně vyzdoben. Vánoční dekorace je nedílnou součástí každých Vánoc Hard Rocku.

Pro více informací a rezervaci navštivte: https://www.hardrockcafe.com/location/prague