Skip to content

S výběrem hudby vám poradí i Matěj Ruppert. Streamovací služba Melodies přichází do České republiky, odkud hodlá expandovat do světa.

Melodies – nová streamovací hudební aplikace oznamuje spuštění v Česku a na Slovensku. Další země se pak připojí ještě letos. Streamovací platforma Melodies je založená na seznamech skladeb, které pro posluchače vytváří tým odborníků. K dispozici je pro systém iOS i Android.

Věříme, že každý milovník hudby ocení mít u sebe aplikaci, která mu umožní objevovat novou muziku, vybranou třeba i jeho oblíbenými umělci. Streamování hudby se tak dostane na novu úroveň,“ říká Jesper Gawell, CEO a spoluzakladatel Melodies. „Naše hudební služba je založena na seznamech skladeb pro všechny příležitosti, sestavených světovými znalci z oboru s extrémně snadným používáním a maximálním poměrem ceny a výkonu.  Melodies je unikátní hudební streamovací platforma a věříme, že se lidem v Česku a na Slovensku bude líbit stejně jako nám,“ pokračuje Gawell.

V ČR a na Slovensku budou Melodies spolupracovat například s Matějem Ruppertem, zpěvákem kapely Monkey Business. „Jako skutečný milovník hudby jsem nadšený ze spolupráce s Melodies, která všem usnadňuje přístup ke skvělé hudbě,“ popisuje Ruppert. „Výhradně pro Melodies jsem vytvořil playlisty s mou oblíbenou hudbou, takže si aplikaci stáhněte ještě dnes a užijte si to,“ doplňuje s úsměvem.

Aplikace Melodies je stoprocentně bez rušivé zvukové reklamy a po bezplatných sedmi dnech zkušební verze stojí v Česku pouze 79 Kč měsíčně, na Slovensku pak 2,99 €. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS i Android.

Aplikace pro iOS: https://apps.apple.com/us/app/melodies-music/id1566531688

Aplikace pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=se.melodies.music