Skip to content

Restaurace Hard Rock Cafe připravila nevšední festival se skvělým menu, živou muzikou a dalšími akcemi

Hard Rock International představuje nový projekt, který má hostům připravit nevšední zážitek. Vůbec poprvé se koná Hard Rock Cafe® Festival 2020, který probíhá od 29. srpna do 25. září v Hard Rock Cafe Praha. Pro návštěvníky je připraveno speciální festivalové menu, festivalový koutek, večery s DJs a také fotokoutek s tematickými rekvizitami. To vše samozřejmě probíhá v souladu s veškerými hygienickými opatřeními.

Pro hosty, kteří se budou chtít připojit k zábavě přímo z domova, Hard Rock Cafe představuje desetidenní virtuální festivalovou sestavu, jenž je k dispozici do 7. září na globálních stránkách značky Facebooku a Instagramu. Akce je určena pro ty, kteří se rozhodnout užít si oblíbené jídlo Hard Rocku® doručené prostřednictvím služeb damejidlo.cz a wolt.cz. Živé DJ sety, exkluzivní zákulisí s šéfkuchaři Hard Rock Cafe, virtuální jízda na ruském kole jsou jen hrstkou vzrušujících aktivit zařazených do programu na sociálních sítích. To vše najdou milovníci HRC pod hashtagem #HardRockCafeFestival2020.

Festivalové menu je sestaveno převážně z jídla, které se dobře sharuje s přáteli. V nabídce tak nechybí křupavé letní závitky, grilovaná křidýlka, miniburgery, hot dogy, tacos a další dobroty. Na své si přijdou také milovníci letních osvěžujících koktejlů. Barman namíchá třeba drink z tequily Fresh Agave Margarita, Blueberry Cosmo Cocktail z vodky, oblíbený Aperol Spritz nebo Cookies & Cream Shake Shots s Absolut Vanilla vodkou, šlehačkou, čokoládovým posypem a další. Ti, kteří si zakoupí něco z tohoto speciálního menu, obdrží navíc značkový festivalový náramek v limitované edici.

Další festivalový merchandising zahrnující otvírák, držátko na lahve, ledvinku, tašku přes rameno a klasické tričko je k dispozici v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha nebo online na www.shop.hardrock.com.

Program SAFE + SOUND zajišťuje, aby si hosté mohli užít neobyčejný festivalový zážitek v bezpečném hygienickém prostředí. Společnost Hard Rock International uzavřela partnerství se světově proslulými organizacemi v oblasti veřejného zdraví a bezpečnosti jako je EcoSure, divize Ecolab a s NSF International, dříve známá jako National Sanitation Foundation, aby společně zajistili nejvyšší standardy bezpečnosti a hygieny a školení všech zaměstnanců pro manipulaci s potravinami. Vylepšený program SAFE + SOUND zahrnuje nejmodernější proces screeningu teploty před vstupem do restaurace, opatření k sociálnímu distancování a požadavky na ochranné pomůcky pro všechny členy týmu.