Skip to content

Restaurace Hard Rock Cafe Praha připravila speciální vánoční menu

Pražská pobočka restaurace Hard Rock Cafe® si i letos připravila několikachodové vánoční menu. Návštěvníci se tak mohou těšit na speciální pochoutky z menu Kiss Me Under The Mistletoe Menu, které je k dostání až do 10. ledna 2021.

Hosté si mohou vybrat z dvouchodové nebo tříchodové varianty, které obsahují předkrm, hlavní chod i dezert. Speciální vánoční menu nabízí třeba skvělou bruschettu s čerstvým salátem, klasickým Ceasar dresinkem a uzenou slaninou Caesar Salad Bruschetta, dále steak burger se sýrem, restovanými žampiony, česnekovým aioli, salátem a hranolkami Mushroom Swiss Burger, Surf & Turf Burger – steak burger s krevetami a pikantním zelím, podávaný s kořeněnými hranolkami a chipotle aioli nebo Moving Mountains® Burger, rostlinnou placku se sýrem čedar a křupavým cibulovým kroužkem, podávané se salátem a rajčetem a kořeněnými hranolkami s chipotle aioli a spoustu dalších delikates. Jako dezert je pak v nabídce výběr ze dvou variant a to z teplého čokoládového brownie s karamelem, čokoládovou polevou a se šlehačkou Holiday Brownie nebo Espressa Martini, které se připravuje z Grey Goose Vodky, likéru Kahlúa a čerstvé kávy, koktejl je servírovaný ve vychlazené sklenici.

Interiér restaurace Hard Rock Cafe Praha je také svátečně nazdoben. Výzdoba je nedílnou součástí každých Vánoc Hard Rocku.

Holiday Brownie