Skip to content

Oslavte Den sv. Patrika v Hard Rock Cafe Praha

Den svatého Patrika je kulturní a náboženský svátek, který se každoročně slaví 17. března jako vyjádření úcty patronu Irska svatému Patrikovi. Tento významný den oslaví také v pražském Hard Rock Cafe. Návštěvníci se tak mohou těšit na časově limitovanou nabídku menu plnou irských chutí nebo na program s živou muzikou.

Od pátku 13. března do středy 18. března budou v Hard Rock Cafe servírovat lahodný Guiness®& Bacon Jam Cheeseburger s Jamesonem® a slaninovým džemem se sýrovou omáčkou z piva Guiness®, podávaný s křupavým ledovým salátem a rajčetem. Burger bude podávaný na opečené housce s kořeněnými hranolkami. Dále bude připravován delikátní St. Paddy’s Shake z vanilkové Absolut vodky s krémovou vanilkovou zmrzlinou, sušenkami Oreo® a mátovou příchutí. Shake bude ozdoben šlehačkou a bílou čokoládou. Poslední limitovanou dobrotou bude Lucky Leprechaun Shake z vanilkové zmrzliny doplněný o sušenky Oreo®s mátovou přichutí, se šlehačkou a bílou čokoládou.

St. Paddy’s Shake

Přesně v Den svatého Patricka , 17. března, bude pro hosty Hard Rock Cafe Praha připraven také program s živou muzikou. Od 20 hodin vystoupí folk-rocková kapela Dick O’brass, kterou ve 22 hodin vystřídá DJ Cyper. Nebude chybět ani oblíbený fotokoutek s tématickými rekvizitami. Vstup je zdarma.

#StPatricksDay #HardRockCafe

https://www.facebook.com/events/227757871570072/