Skip to content

O5 a Radeček převzali Zlatou desku

O5 a Radeček zahájili turné pražským křtem, před plným Lucerna Music Barem převzali Zlatou desku.

Skupina O5 a Radeček vydala po sedmi letech nové album Dobrý zprávy, se kterým vyrazila na podzimní turné. To zahájila křtem alba v pražském Lucerna Music Baru, kde od vydavatelství BrainZone zároveň převzala Zlatou desku.

Nové album kapely z jesenických hor slaví úspěch nejen u kritiky, ale i v hitparádových žebříčcích, a to zejména díky hitům Sex ve sprše nebo LOVEní. Povedené období, které O5 a Radeček letos prožívají, podtrhla Zlatá deska, kterou převzali před zaplněným Lucerna Music Barem. Na pódiu je při tom doprovodili hosté Celeste Bukingham, Sabina Křováková a také Jakub Děkan, který “Radečky” se svou kapelou doprovází na všech dvanácti zastávkách turné.

Přáli jsme si, aby to byl velký večer pro nás i pro naše fanoušky. A byl! V pražském Lucerna Music Baru jsme zahájili turné, křtili album Dobrý zprávy a převzali Zlatou desku. Udělalo nám radost, že lidí přišlo tolik. Vážíme si toho. Klubové turné jedeme po čtyřech letech, a tak jsme úplně zapomněli, jaký to je, když na koncert přijdou, narozdíl od festivalů, jen “naši” lidi. Bylo úžasný vidět a slyšet, jak v tom byli s námi od prvního do posledního tónu!” děkoval zpěvák kapely Tomáš Polák po koncertě.

“Zlatý” večer v pražském Lucerna Music Baru zahájil koncertní turné, které pokračuje na dalších jedenácti zastávkách po celé České republice. Muzikanti se nyní vydají do Brna, Ostravy, Děčína, Liberce, Plzně a dalších měst. Poprvé s sebou vezou kromě plné dodávky osvědčených písní i vlastní světelnou show.

Vstupenky jsou k sehnání na www.TicketLive.cz.

Další informace na www.TicketLive.czwww.O5.cz,www.JakubDekan.cz

DOBRÝ ZPRÁVY TOUR 2019

09.10. Praha, Lucerna Music Bar

12.10. Litomyšl, Kotelna

19.10. Všelibice, Kulturní dům

25.10. Děčín, Garage Noir

26.10. Sedlčany, Pohoda

01.11. Stříbro, Coctail Bar Svoboda

02.11. Sušice, Sokolovna

14.11. Brno, Metro Music club

21.11. Ostrava, Barrák

22.11. Zábřeh, Kulturní dům

23.11. Liberec, Warehouse

29.12. Plzeň, KD Šeříkovka