Skip to content

Na celý leden si v Hard Rock Cafe připravili veganské menu

V oblíbené pražské restauraci Hard Rock Cafe si na celý leden připravili limitovanou nabídku veganského menu, tedy jídla bez jakýkoliv živočišných produktů. Návštěvníci si budou moci vybrat hned z osmi nových pokrmů, nebude chybět ani časově omezená nabídka drinků. The Veganuary Menu bude k dostání od 3. ledna do 31. ledna. Nové menu vzniklo ve spolupráci se společností Moving Mountains Foods, která vede inovace v oblasti rostlinných alternativ masa, a neziskovou organizací Veganuary, jenž vybízí lidi na celém světě, aby se v lednu a dalších měsících pokusili o veganství.

„Nabídka Hard Rock Cafe x Veganuary Menu nám umožňuje otevřít dveře rostoucí komunitě veganských hostů,“ říká Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha.

The Veganuary Menu nabídne třeba lahodnou bruschettu s cuketou a guacamole, mexický salát s quinou, květáková křidélka nebo rostlinný burger Moving Mountains® BBG Stack Burger s veganskou majonézou a zeleninou a další dobroty. Jako dezert se bude podávat karamelový puding s máslovou omáčkou, přelitý veganskou vanilkovou zmrzlinou a posypaný moučkovým cukrem.

Na své si přijdou i milovníci dobrého pití, v rámci Veganuary Menu přibydou v nabídce tři nápoje, okurkovo-limetková press s mátou, chilli lime pineapple a jahodovo-bazalková limonáda.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Veganuary a Moving Mountains na tomto speciálním menu,“ uvedla Anibal Fernandez, SVP Global Cafe Operations Hard Rock International. „Naším cílem je nabídnout našim návštěvníkům skutečně výjimečný výběr veganských jídel ve všech zúčastněných restauracích po celém světě,“ uzavírá.

„Veganuary je nadšené, že se Hard Rock Cafe letos v lednu zapojí do naší iniciativy a nabídne svým zákazníkům řadu zajímavých rostlinných pokrmů, které pomohou každému přispět k záchraně planety!“ říká Toni Vernelli, vedoucí mezinárodního oddělení politiky a komunikace Veganuary.

Eloise Bristow, vedoucí marketingu společnosti Moving Mountains, uvedla: „Nemůžeme se dočkat, až si zákazníci budou moci pochutnat na lahodných pokrmech Moving Mountains, které kuchaři vytvořili! Jsme moc rádi, že můžeme spolupracovat s Hard Rock Cafe v rámci letošního Veganuary. Hard Rock Cafe bylo jedním z prvních podniků, kde jsme v roce 2016 začali prodávat jídla Moving Mountains, a od té doby je restaurace fantastickým partnerem. Jsme hrdí na to, že s nimi opět spolupracujeme, abychom zajistili, že jejich menu zůstane napřed, zpřístupní rostlinnou stravu a bude chutné.“

Více informací a rezervace na:  https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/.