Skip to content

Muzika v Parku vstupuje do druhého ročníku. Až do října nabídne v Riegrových sadech Chinaski, Annu K. nebo Druhou trávu

Atraktivní pražská koncertní lokace s omezeným počtem diváků na místě, kde lze vidět velké české kapely. To je pražský celoletní festival Muzika v parku, který vznikl loni v Riegrových sadech. Akce, na které o prázdninách postupně zahrají známé české kapely naživo na historickém pódiu, vstupuje do druhého ročníku. Letos nabídne například Chinaki, Annu K., Druhou trávu nebo slovenské IMT Smile. Předprodej vstupenek začne na konci května v síti TicketLIVE.   

„Loni jsme se přesvědčili o tom, že krásné místo v parku i omezený počet lidí dokáže vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru. Kdy můžete vidět halové kapely, které hrají jen pro pár lidí?. Přijdte se o tom přesvědčit,“ láká na koncerty Martin Pokorný, ředitel BrainZone Services, agentury, která za festivalem už druhý rok stojí.  

Program letos nabídne vystoupení Anny K. (29.7.), Druhé trávy (6.8), IMT Smile (12.8.). Kandráčovců (7.9.), Chinaski (15.9) a Metallica Revival Beroun (2.10.). Prostor dostanou i nadějné kapely při akci Talent Stage (4.9.), což je letošní novinka festivalu.  

Pořadatelé budou dohlížet na hygienu a bezpečnost včetně rozestupů mezi jednotlivými stoly a sezením. „Stále sledujeme aktuální hygienickou situaci a zajistíme divákům absolutně bezpečné prostředí, aby si koncerty užili bez problémů. Areál je dostatečně prostorný a vybavený, včetně možností občerstvení během koncertů.“ doplnil šéf kultury v Parku Riegrovy sady David Salomon.  

Web: www.parkriegrovysady.cz 

Předprodej: www.ticketlive.cz/muzikavparku