Skip to content

Marcell nazpíval duet s Lucií Bílou

Titulní píseň k režisérskému debutu scénáristy Petra Kolečka, nové české komedii Přes prsty, nazpíval talentovaný lékař Marcell a jmenuje se Tvůj svět. O nezaměnitelné vokály se postarala zpěvačka Lucie Bílá.

Letní romance z beachvolejbalového prostředí, kde Kolečko poprvé usedl i do režisérské židle, přijde do kin na konci srpna.

V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Petru Hřebíčkovou, Denisu Nesvačilovou, Jiřího Langmajera nebo Vojtu Dyka. Nyní tvůrci filmu představili videoklip k titulní písni s názvem Tvůj svět, kterou napsal a nazpíval nový objev české hudební scény Marcell: „Myslím si, že každý interpret si přeje, aby se někdy jeho píseň stala titulní k celovečernímu filmu. Že se mi to povedlo zrovna u režisérského debutu Petra Kolečka, si velice vážím,“ uvedl zpěvák. Klip se natáčel v prostředí, kde se odehrává velká část filmu, tedy na volejbalovém hřišti, a je doplněn záběry z filmu. „Asi v dubnu minulého roku jsem dostal scénář filmu, abych si ho přečetl, jestli se mi bude líbit. Byl jsem z něj doslova nadšený. Poté mi Petr Kolečko, se kterým se znám stejně tak jako s autorem námětu Danielem Strejcem, z předchozí spolupráce na seriálu Lajna, zavolal, zda bych dokázal napsat píseň, která by s tématem filmu souvisela. Věřím, že se to i díky Ondrovi Fiedlerovi, který mi pomohl s textem, podařilo,“ popsal Marcell začátek spolupráce. Rodák z Olomouce tentokrát přizval ke spolupráci Lucii Bílou. Ta v songu s názvem Tvůj svět zpívá své party s nezaměnitelným feelingem.„Jsem moc rád, že Lucie pozvání zazpívat si se mnou přijala. Ve studiu se často potkávám s různými interprety, a tak vím, jak je vzácné, setkat se s opravdu dobrouzpěvačkou. A tou Lucka bezpochyby je, skladbu totiž nazpívala na první dobrou,“ popsal nahrávání písně Marcell. 

Romantická komedie Přes prsty, která v hlavních rolích představí Petru Hřebíčkovou, Denisu Nesvačilovou, Jiřího Langmajera nebo Vojtu Dyka, bude mít premiéru v českých kinech 29. srpna, distributorem je společnost CinemArt.