Skip to content

Limitovaná kolekce The Beatles, stylový sortiment podle Mercuryho nebo parfém. To vše a mnohem víc nově v Rock Shopu Hard Rock Cafe

Pražská pobočka Hard Rock Cafe® na Malém náměstí se rozkládá na čtyřech patrech, kde se nacházejí čtyři pulzující bary, ale také obchod s názvem Rock Shop, který prodává originální zboží Hard Rocku.

Pocta The Beatles

Hard Rock ve spolupráci s vydavatelstvím Apple Records & Sony Music vytvořila speciální limitovanou edici oblečení oslavující padesáté výročí od vydání legendárního alba The Beatles Abbey Road, které vyšlo v roce 1969. Kolekci tvoří mikiny, trička nebo bundy s obalem slavné desky. Tato fotka se stala jednou z nejslavnějších a nejvíce parodovaných fotografií na obalu alb v historii populární hudby. Limitku tvoří také trička s podobiznami všech členů kapely. Oblečení je dispozici do vyprodání zásob.

Letní vychytávky

Sortiment Rock Shopu se nově rozšířil o pánské a dámské sluneční brýle. Brýle vytvořila s HRC španělská značka Northweek, která se na jejich výrobu specializuje a připravila hned několik variant. Návštěvníci zde najdou sportovní, ale i casual variantu. Další novinkou je parfém, jenž je opět k dostání v dámské i pánské verzi. Na flakónu vůně je navíc speciální odepínací pin. K nákupu svěží letní novinky je jako dárek také mini černý batůžek.

Pride Month

K pražskému létu neodmyslitelně patří festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tématiku. Je to akce nejen pro LGBT komunitu, ale i pro širokou veřejnost. Letos proběhne od pondělí 3. 8. do nedelě 9. 8. 2020. V rámci oslav si HRC připravilo stylový sortiment inspirovaný legendárním Freddiem Mercurym. Kolekce s názvem All is one obsahuje třeba tričko, batoh, vějíř, pin nebo kšiltovku s tímto nápisem. Navíc 15 % z každého prodeje bude věnováno nadaci Mercury Phoenix Trust Foundation, která dlouhodobě pomáhá lidem bojujícím s AIDS.