Skip to content

Karin Ann vydává temnou popovou baladu „if i fall for you“

Syrové bicí, úsporná basa a emotivní, melancholická výpověď o rizicích, která přináší otevření se novému vztahu. To je aktuální singl československé zpěvačky Karin Ann “if i fall for you“. Temná popová balada osloví každého, kdo si v životě přál vidět za horizont prvních opojných dnů v nové partnerské známosti.  

„Skladba je o životních obdobích, kdy se s někým setkáte a začnete k němu něco cítit. Je o počátečních fázích, kdy o novém partnerovi příliš mnoho nevíte, ale romantizujete si ho a představujete si, co všechno byste spolu mohli zažít a jak by vypadal váš vztah,“ popisuje Karin Ann.  

Temné stíny na novém vztahu, které reflektuje i nálada písničky, představují strachy přicházející ruku v ruce s téměř každou novou lásku. „Třeba kvůli tomu, že jste v minulosti zažili zklamání, lekáte se každého negativního signálu a bojíte se znovu se zamilovat, protože nechcete tím vším procházet znovu,“ doplňuje Karin.  

Skladba „if i fall for you“, kterou zpěvačka napsala společně s držitelem ceny Grammy Martinem Terefem (Jason Mraz, James Morrison, KT Tunstall), navazuje na poslední singl Karin Ann „for a moment“. Ten bodoval v evropských playlistech Spotify’s New Music Friday, Fresh Finds Pop nebo EQUAL SZ&SK.   

Kromě hudby se Karin Ann dlouhodobě angažuje i jako zastánce LGBTQIA+ a práv menšin. Za svou práci získala řadu ocenění, včetně nejlepšího videoklipu na Mnichovských hudebních cenách a objevu roku na udílení cen Žebřík v České republice. V srpnu 2021 se zapsala do historie jako první slovenský umělec, který byl uveden na billboardu na Times Square v rámci Spotify’s EQUAL Music Program. Loni odehrála několik koncertů s kapelou Imagine Dragons nebo zpěvačkou LP.