PETER ARISTONE

MANAGEMENT • MARKETING • BOOKING • PR

Peterova sólová kariéra začala poprockovým albem 19 Days in Tetbury, které vznikalo ve studiu producenta Grega Havera. Na albu se objevily singly Sunlight a Cool As You, duet s Mel C ze Spice Girls, která dokonce přijela Peterovi pokřtít album do Prahy.
Následovala folkovější EP Gold a EP Happiest Accidents, obě si vzal na starosti Brit Sacha Skarbek.
V roce 2019 se dokončují práce na novém albu, které vzniká pod taktovkou Marka Platiho, známého producenta a bývalého spoluhráče Davida Bowieho.
Od roku 2015 Peter koncertoval jako předskokan na velkých halových turné českých a slovenských kapel (Palo Habera a Team, David Koller, Chinaski, Elán) a celkem šestkrát absolvoval tour po USA s bluesmanem Markem Broussardem nebo v Německu s Jesperem Munkem. V roce 2018 vystoupil na vyhlášeném festivalu Sziget v Maďarsku.

ALBA

Happiest Accidents - EP (2017)
Gold - EP (2015)

KLIPY

Gold
Přehrát video

TISKOVÉ ZPRÁVY A AKTUALITY

Peter Aristone má nový videoklip Missing the Moments

První singl z chystané desky vznikal pod vedením producenta Marka Platiho (David Bowie, The Cure), o režii klipu se postaral osvědčený Michal Kunes Kováč. Missing the Moments
VÍCE

Peter Aristone míří na turné po Německu s bluesmanem Jesperem Munkem

Kromě příprav nového alba v New Yorku s Mark Plati se Peter Aristone v březnu vypraví na tour s německým bluesmanem a songwriterem Jesper Munkem.
VÍCE