O5 A RADEČEK

MANAGEMENT • BOOKING • PR

Kapela z jesenických hor, synonymum čistého českého popu s klipy s milionovými zhlédnutími. Spolupracujeme od roku 2010. Do širšího podvědomí veřejnosti vstoupili i díky megahitu Vloupám se, který nazpívali s Máriou Čírovou, Budu rád, Máš mě na svědomí nebo duetem s Voxelem s názvem Dobrý zprávy.
Radečci hrají více než 25 let ve stejné sestavě, a kromě jiného se můžou chlubit extrémní koncertní aktivitou. Každý rok odehrají kolem stovky koncertů. Ohromný ohlas mělo například unikátní turné koncertů na střechách budov.
Dlouhodobě spolupracují s Jay Reynoldsem.
Kromě koncertování jsou velmi aktivní i na poli charitativním, úzce spolupracují s SOS dětskými vesničkami a pomáhají opuštěným dětem. Jejich skladby se objevily ve filmech, televizních pořadech i reklamách.

ALBA

Dobrý zprávy (2019)
G2 Acoustic Stage (2016)
Best of (2015)

KLIPY

Doufám
Přehrát video
Dobrý zprávy
Přehrát video
Vloupám se
Přehrát video
Sex ve sprše
Přehrát video

TISKOVÉ ZPRÁVY A AKTUALITY

O5 a Radeček s Packetem představili společný song

Jmenuje se Doufám, a obě formace v něm dokonale snoubily svou hudební i textovou osobitost.
VÍCE

Dobrý zprávy! O5 a Radeček vydali nové album

Fanoušci kapely O5 a Radeček se po sedmi letech dočkali nové desky. Skupina z jesenických hor vydává album Dobrý zprávy, které obsahuje mimo jiné hity Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše.
VÍCE

O5 a Radeček vydávají nový singl s Celeste Buckingham

Zpěvačka Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček společně nazpívali milostný duet s názvem Lovení k nové romantické komedii LOVEní.
VÍCE

Vychází Best of album O5 a Radeček

Výběrové album kromě osvědčených songů této šumperské skupiny obsahuje také poslední dva singly – veleúspěšný hit Vloupám se, který se od minulého roku neustále drží na vrchních pozicích žebříčku hranosti v českých rádiích, a současný singl Máš mě na svědomí.
VÍCE