CHINASKI

MANAGEMENT • MARKETING • BOOKING • PR

Nezaměnitelné melodie a nápadité texty, z nichž mnohé zlidověly. Chinaski. Společná cesta jedné z nejuznávanějších českých kapel a agentury BrainZone se datuje od roku 2012.
Na album Best Of si pro spolupráci na dvou nových singlech Hlavolam a Stížnost vybrala novozélandského producenta Grega Havera, ten následně kapele produkoval dvě kritikou ceněná alba, která už vyšla pod vydavatelstvím BrainZone. První z nich, Rockfield, odstartovalo novou úspěšnou etapu a potvrdilo status jedné z nějúspěšnějších kapel česko-slovenské scény. Následovalo album Není nám do pláče, se kterým Chinaski odjeli v roce 2017 největší turné ve své dosavadní historii. Série koncertů po hokejových halách po celé republice vyvrcholila vyprodanou O2 arenou v Praze. Organizace turné se kompletně ujalo BrainZone Services. 
Během spolupráce Chinaski a BrainZone dosáhla kapela mnoha úspěchů, 8 písní se stalo nejhranějšími v českých rádiích, byla oceněna jako Skupina roku na Cenách Anděl 2014, 3x obsadila 3. místo v anketě Slavík, deska Rockfield získala 3x platinovou desku za prodej a platinovou za album Není nám do pláče.
V roce 2019 odehraje 7 koncertů v amfiteátrech v ČR a na podzim vydá pod BrainZone třetí album, na němž se opět podílejí zahraniční producenti.

ALBA

11 (2019)
Není nám do pláče (2017)
G2 Acoustic Stage (2016)
Rockfield (2014)

KLIPY

Láska a data
Přehrát video
Tamaryšek
Přehrát video
Venku je na nule
Přehrát video
Potkal jsem tě po letech
Přehrát video

TURNÉ

TISKOVÉ ZPRÁVY A AKTUALITY

Chinaski vydali album 11

Písničky vznikly z radosti v šatně po koncertech. Jedenácté album, poprvé v nové sestavě.
VÍCE

České celebrity bojují za lepší planetu

Anna K., Borhyová, Chinaski a další navrhli originální plátěnky.
VÍCE

Festival Přehrady 2019 nabídne bohatý program

Patronem jedinečného festivalu u vody je kapela Chinaski. Kromě nich se představí nejslavnější slovenská kapela IMT Smile, Mirai, Ben Cristovao a další.
VÍCE

Chinaski nahrávají s producentem Queen

Kapela Chinaski vydá na podzim 2019 nové album, na kterém spolupracuje s legendárním Reinholdem Mackem, producentem The Queen, Black Sabbath nebo The Rolling Stones.
VÍCE

Chinaski mají nový klip Tamaryšek

Song z poslední desky Není nám do pláče se dočkal klipu z produkce Jakuba Mahdala, který se štábem strávil několik dní na Islandu.
VÍCE