Skip to content

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce prostřednictvím celosvětové koncertní série s názvem UNDISCOVERED

Hard Rock International se spojil s organizací Playing for Change a zapůjčil svá legendární pódia začínajícím talentům z celého světa v rámci nové koncertní série UNDISCOVERED Powered by Hard Rock. První série koncertů proběhne od května do konce června a v jejím rámci vystoupí na 50 kapel ve 20ti různých pobočkách Hard Rock Cafe po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Od Barcelony po Memphis jsou hosté zváni na živá vystoupení, kde budou moci podpořit místní umělce.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak výjimečnou organizací jako je Playing For Change a odstartovat tak naši koncertní sérii UNDISCOVERED, která umělcům umožní vystoupit na světovém pódiu a předvést svůj talent,“ říká Keith Sheldon z Hard Rock International. „Hard Rock Cafe dlouhodobě buduje vztahy s hudební komunitou a podporuje ji přes padesát let. Neustále se snažíme být domovem pro začínající umělce a pomáhat jim na jejich cestě k úspěchu.“

Organizace Playing For Change byla vytvořena, aby inspirovala a propojovala svět prostřednictvím hudby. Byla založena v roce 2002 s vírou, že hudba má sílu bořit hranice a překonávat rozdíly. Během svého působení vytvořila přes 400 videí, nahrávala s více než 1200 muzikanty v 60 zemích a dotkla se až dvou miliard diváků prostřednictvím hudebních klipů, vystoupeních a školních programů.

Koncertní série UNDISCOVERED vyzdvihne umělce jakou jsou Los Pinguos, DON VITO, Bikram Sambat, Modjorido, Whisky 6 a mnoho dalších, kteří budou mít také příležitost předvést své memorabilie ve svých lokálních Hard Rock Cafes vedle legendárních Hard Rock legend. V pražské pobočce Hard Rock Cafe vystoupí ve čtvrtek 2. června od 20 hodin kapela Retro Live, která hraje ty největší hity rocku a popu 60. až 90. let v jedinečném a svěžím podání. Kapela v HRC vystoupí již po několikáté, vstupné bude dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch organizace Playing For Change.