Skip to content

Hard Rock Cafe® představuje letní limitovanou nabídku Festivalového menu

Hard Rock Cafe, ikonická restaurace a zábavný brand, i letos v létě poskytne svým hostům oblíbenou limitovanou nabídku Festivalového menu. Exkluzivní nabídka jídel je k dostání až do 1. června.

Festivalové menu nabízí několik výhodných variant pokrmů, které jsou ideální ke sdílení s rodinou a přáteli. Nechybí populární Festival Bundle zahrnující 2 mini burgery se salátem coleslaw a cibulovými kroužky, hranolky s omáčkou ze čtyř druhů sýra podávané s jalapeños a buffalo omáčkou a křidýlka ve sladkopálivé omáčce. Festival Bundle je možné si objednat pouze v rámci rozvozu. Dalšími položkami nového menu jsou kuřecí Southwest Quesadilla, BBQ Pineapple Quesadilla s grilovaným ananasem, křidýlka Honey Soy Wings, křupavé hranolky se sýrem Twisted Mac & Cheese Fries, domácí Chips & Guacamole, hovězí hot-dog Mac & Cheese Dog, Nacho Dog, 2 mini burgery Buffalo Style Sliders a All-American Sliders. Všechny pochutiny z Festivalového menu si navíc návštěvníci HRC mohou objednat za zvýhodněné ceny po několika kusech, 2 za cenu 330 Kč, 3 za 445 Kč a 4 za 555 Kč.Na jídelním lístku jsou také lahodné osvěžující míchané koktejly jako například Aperol Spritz, Blueberry Cosmo, Agave Margarita a další.

Hosté Hard Rock Cafe mohou také sdílet své festivalové zážitky na sociálních sítích pod #HardRockCafeFestival2021 a s označením @hrcprague. Vybrané jídlo a pití z Hard Rock Cafe Praha lze objednat prostřednictvím rozvážkových služeb Wolt, Bolt a Dáme jídlo nebo si objednat u výdejního okénka na adrese Malé náměstí 3, Praha 1.