Skip to content

Hard Rock Cafe představuje charitativní merch na podporu LGBT+ komunity Halsey & Hard Rock Pride Collection americké zpěvačky Halsey

Hard Rock Cafe letos rozšíří podporu LGBT+ komunitě, od 7. do 13. srpna budou v restauraci speciální slevové akce, výloha bude vyzdobena duhovými vlajkami, na místě bude k dispozici fotostěna, DJs zahrají oblíbené disco sety. V té době bude v Praze zrovna probíhat festival hrdosti LGBT+ komunity Prague Pride.

Od 1. června pak bude v HRC v prodeji charitativní merch Halsey & Hard Rock Pride Collection, jehož ambasadorkou se stala americká zpěvačka Halsey, která dlouhodobě bojuje za práva LGBT+ komunity. Výtěžek z prodeje poputuje organizaci OutRight Action International zabývající se lidskými právy a porušováním a zneužíváním lidských práv vůči lesbám, gayům, bisexuálům, transgender a intersexuálům.

Od 1. června do 31. července bude možné si online a také v Rock Shopech HRC po celém světě pořídit limitovaný charitativní merch, který ve spolupráci s Hard Rockem navrhla americká zpěvačka Halsey. Halsey & Hard Rock Pride Collection nabídne výběr ze dvou unisexových triček a výtěžek z jejich prodeje bude ve prospěch nadace OutRight Action International, která se zabývá bojem proti porušování a zneužívání lidských práv vůči lesbám, gayům, bisexuálům, transgender a intersexuálům. Sama zpěvačka Halsey, jenž byla dvakrát nominována na Grammy, otevřeně promluvila o problémech s nimiž se setkala po odhalení své bisexuality. Zpěvačka sama sebe popisuje jako „tri-bi“ a kdykoli se jí naskytne příležitost otevřeně mluví o genderové nerovnosti.

Od středy 7. do 13. srpna bude v HRC k dispozici fotostěna s tematickými dekoracemi. Zákazníci s duhovou vlajkou budou mít 20 procent slevu na všechny nealko drinky a jídlo, při koupi charitativního Pride merche dostanou dárek zdarma a výlohy restaurace a Rock Shopu budou vyzdobeny duhovými vlajkami a světly. Od 10. do 12. srpna pak bude na stagi HRC DJ pouštět speciální disco playlist.