Skip to content

Hard Rock Cafe® Praha představuje nové rodinné menu Family Bundle

Restaurace Hard Rock Cafe® Praha přichází od 1. října do 22. listopadu se skvělou možností, jak strávit podzim v rodinném kruhu. V aktuální nabídce hosté najdou speciální menu pro celou rodinu Family Bundle, které je k dispozici hned v šesti variantách a je vhodné až pro pět lidí.

Family Bundle menu zahrnuje:

  • All-American Bundle: pět miniburgerů se sýrem, cibulovými kroužky a salátem coleslaw podávaných s hranolkami se sýrovou omáčkou a posypané slaninou. K menu je navíc originální Hard Rock věž z křupavých cibulových kroužků.
  • Parmigiana-Style Chicken & Pasta: menu je inspirováno Itálií a obsahuje marinované kuřecí kousky v rajčatové omáčce s mozzarellou a těstovinami cavatappi, salát Ceasar a česnekový toast ochucený máslem, česnekem a čerstvou petrželkou.
  • Famous Chicken Fajitas: jídlo zahrnuje vše, co je potřeba k dokonalé chuti fajitas, tedy grilované kuřecí maso, tortillu, salát, papriku, zakysanou smetanu, čerstvé pico de gallo, sýr čedar a Monterey Jack, salsu z grilovaných rajčat. Nesmí chybět ani černé fazole a koriandrová rýže s limetkou.
  • Legendary® Burger Bundle: legendární Steak Burgers s americkým sýrem, salátem, rajčaty a cibulovými kroužky pro všechny. Jako příloha jsou pak skvělé kořeněné hranolky s dipem chipotle aioli a Hard Rock věž z cibulových kroužků.
  • Famous Fajitas – Chicken & Steak Combo: tento balíček obsahuje vše, co je nutné k dokonalým fajitas včetně grilovaného kuřecího a hovězího steaku, tortilly, salátu, zakysané smetany, čerstvého pico de gallo, sýru čedar a Monterey Jack a salsy z grilovaných rajčat. Samozřejmostí jsou černé fazole a rýže.
  • Classic Wings & Fries:  padesát pomalu pečených křídel Jumbo s Buffalo nebo BBQ omáčkou servírované s celerem a dresingem z modrého sýra, kořenými hranolkami a dipem chipotle aioli.

Program SAFE + SOUND zajišťuje, aby si hosté mohli užít neobyčejný gurmánský zážitek v bezpečném hygienickém prostředí. Společnost Hard Rock International uzavřela partnerství se světově proslulými organizacemi v oblasti veřejného zdraví a bezpečnosti jako je EcoSure, divize Ecolab a s NSF International, dříve známá jako National Sanitation Foundation. Společně zajišťují nejvyšší standardy bezpečnosti a hygieny a školení všech zaměstnanců pro manipulaci s potravinami. Vylepšený program SAFE + SOUND zahrnuje nejmodernější proces screeningu teploty před vstupem do restaurace, opatření k sociálnímu distancování a požadavky na ochranné pomůcky pro všechny členy týmu.