Skip to content

Hard Rock Cafe Praha i letos oslaví narozeniny hudební legendy Freddieho Mercuryho

Síť podniků Hard Rock Cafe oslaví nedožité 75. narozeniny zpěváka Freddieho Mercuryho. Prostřednictvím této každoroční oslavy života legendárního hudebníka budou vybrány finanční prostředky pro nadaci Mercury Phoenix Trust a zvýší se všeobecné povědomí o boji proti AIDS a HIV.  Akce s názvem Freddie For a Week proběhne od 5. září do 12. září v Hard Rock Cafe Praha. Hlavní program pak návštěvníky čeká v sobotu 11. září.

V rámci události Freddie For A Week si mohou hosté pražského Hard Rocku koupit limitovanou edici triček a sběratelských pinů s podobiznou Mercuryho a přispět tím nadaci Mercury Phoenix Trust, které se od roku 1992 věnuje boji proti HIV/AIDS. Z prodeje každého předmětu putuje organizaci 15 procent.

V sobotu 11. září pak v HRC Praha zazní největší hity kapely Queen prostřednictvím DJ Adama. Od 19 hodin bude na místě k dispozici také fotokoutek s tematickými rekvizitami, včetně Freddieho makety. Do konce i personál bude oblečen ve stylu této rockové hvězdy.

#TheMercuryPhoenixTrust    #FreddieForAWeek

Limitovanou kolekci merche je možné zakoupit od 3. září v Rocku Shopu na adrese Malé náměstí 3, Praha 1, nebo online na https://shop.hardrock.com/. Pro další informace a rezervaci navštivte https://www.hardrockcafe.com/location/prague