Skip to content

Hard Rock Cafe oslaví 52. narozeniny

První Hard Rock Cafe bylo otevřeno 14. června 1971 na adrese 150 Old Park Lane, Hyde Park v Londýně a jeho majiteli byli dva Američané, Isaac Tigrett a Peter Morton. Uskutečnili tím svůj sen spojit poctivé americké jídlo, skvělou muziku a memorabilia hudebních hvězd. Značka se za dobu své existence rozšířila do více než 70 zemí světa a každý rok přibývají další. Čtrnáctý červen Hard Rock Cafe každoročně slaví i se svými zákazníky.

V pražské pobočce Hard Rock Cafe se tak 14. června hosté mohou těšit na výhodné nabídky a taky koncert. Třeba od 11 do 12:11 bude Country Burger pouze za 71 Kč. Od 12. 6. do 18. 6. při koupi Legendary Burgeru a suvenýrového půllitru na drinky dostane zákazník slevu 50 procent na klasické ikonické tričko s nápisem Hard Rock Cafe.

V narozeninový den, 14. června od 20 do 22 hodin, zahraje rock-popová kapela So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloney. Skupina má v repertoáru to nejlepší z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost, ale také vlastní autorské skladby. Restaurace bude vyzdobena v narozeninovém stylu a nebude chybět ani fotokoutek s tematickými rekvizitami.

Více informací a rezervace: https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/