Skip to content

Halloween v Hard Rock Cafe Praha. Speciální brunch pro děti, party v maskách pro dospělé.

Konec října bude v Hard Rock Cafe Praha již tradičně zasvěcen oslavě svátku Halloween. V sobotu 23. 10. se návštěvníci mohou těšit na strašidelnou halloweenskou party určenou hlavně dětem. Pro rodiče a jejich děti bude připraven bohatý program plný hrátek a radosti. Nebude chybět soutěž o nejlepší kostým, malování dýní apod. Vrcholem programu bude pěvecká soutěž o ceny. Poslední říjnový víkend pak bude patřit dospělým. V sobotu 30. 10. a v neděli 31. 10. bude v HRC připraven Halloween pro dospělé.  Na místě bude připraven fotokoutek, strašidelně oblečený personál, DJ nebo speciální nabídka drinků pro hosty v maskách.

Součástí dětské halloweenské party 23. 10. bude také vynikající brunch připravený formou bufetu, jenž bude zahrnovat sladké i slané dobroty. Rodiny s dětmi si budou moci pochutnat třeba na domácích muffinech a palačinkách, anglické snídani, čerstvém ovoci a dalších delikatesách. Dospělí zaplatí za vstup s neomezenou konzumací bufetu 275 Kč, děti pak 195 Kč. Pro děti cena zahrnuje také neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických nápojů.

Halloween pro dospělé následující víkend, 30. a 31. 10., pak bude patřit hlavně skvělé muzice a lahodným míchaným nápojům. Na podiu Hard Rock Cafe vystoupí DJ, návštěvníci, kteří dorazí v halloweenských maskách, dostanou slevu na vybrané míchané drinky. Součástí akce bude také fotokoutek se strašidelnými rekvizitami, speciální dekorace v celé restauraci nebo převlečený personál.

Pro více informací a rezervaci navštivte: https://www.hardrockcafe.com/location/prague