Skip to content

FROM o sobě dávají vědět novým singlem Na konci všech cest

Pop-rocková kapela FROM a jejich doposud největší hit V Síti, který má dnes již přes 5 milionů zhlédnutí, navázali na tento úspěch singly Láska a Najednou a ukončili tím trilogii příběhů hlavní hrdinky Kristýny, která si prochází kyberšikanou a těžkou životní cestou. Tím si kapela získala fanoušky především prostřednictvím sociálních sítí, v roce 2018 pak vydali debutové album s názvem Nekonečno.

Aktuálně FROM  ve složení Filip, Richard, Ondra a Martin přicházejí s energickou novinkou s názvem Na konci všech cest. Text napsal zkušený textař a hudebník Petr Harazín z kapely Nebe. K písni vznikl také videoklip, ve kterém si zahrála mladá herečka Anna Stropnická.

„Když mě kluci z kapely oslovili, musím říct, že jsem byla překvapená a zároveň jsem jejich kapelu vlastně ani neznala. Když jsem si jejich muziku a dřívější videoklipy přehrála tak jsem neváhala a šla jsem do toho,“ prozradila Anička. Zároveň přiznává, že díky této spolupráci zažila hned několik svých poprvé.

„První role ve videoklipu a poprvé se čtyřma klukama v zimě na neznámém místě. Natáčení jsem si užila a kluci se o mě starali po celý dlouhý den opravdu skvěle, i když byla fakt pěkná zima. Už se těším na jejich pražský koncert, protože je zase ráda uvidím a konečně i poslechnu naživo,“ uvedla s úsměvem herečka.

Kapela by měla zahrát 18. 6. 2020 v Rock Cafe Praha.

„Klip má dvě roviny. Jedna linie je věnovaná kapele a druhá dívce, která řeší svou minulost, hlavně pak zkušenost s muži,“ doplňuje scénáristka Barbora Mikysková. Videoklip se natáčel v Továrně Mastných, která leží v Lomnici nad Popelkou v Libereckém kraji.

Teplická kapela F R O M není na hudební scéně žádným nováčkem. Čtveřice hudebníků na sebe poprvé upozornila v roce 2014 singlem Nebe. Jejich největším úspěchem byl ale singl třetí a to skladba V Síti. Videoklip k této skladbě si na YouTube nasbíral více než pět milionů zhlédnutí a stal se jedním z nejúspěšnějších klipů hudební stanice Óčko roku 2015. V roce 2018 vydali studiové album Nekonečno. Deska vznikala pod dohledem producentů Ecsona Waldese a Fabia Trentiniho ve studiu Biotech Praha.

FB: https://www.facebook.com/F.R.O.M.kapela/
IG: https://www.instagram.com/from_kapela/
WEB: https://www.fromband.cz/