Skip to content

Festival Přehrady 2019 nabídne bohatý program

Kromě hudby můžete čekat i množství vodních radovánek a nadupadný program pro děti.

Přípravy na rodinný open air Přehrady fest finišují. Druhý ročník putovního festivalu odstartuje na Slapské přehradě druhý červencový víkend (12.-13.7.), dále bude pokračovat na Vranově (2.-3.8.) a skončí na Sečské přehrade (9.-10.8.) v Pardubickém kraji.

Na festival kromě kapely Chinaski, která je patronem akce, dorazí například také Ben Cristovao, Mirai, Marek Ztracený, Voxel, Pokáč nebo IMT Smile.

Velkou devízou festivalů je jejich umístění u vody. Loni návštěvníci i kapely velmi ocenili možnost ochladit se v blízké přehradě. Letos  navíc pořadatelé rozšířili nabídku vodních radovánek. Nebudou chybět paddleboardy, lodičky nebo šlapadla. Dále bude možnost vyzkoušet si surf simulátor, zajít do chill, relax nebo sport zóny, které budou zařízené v surfařském stylu nebo zažít vyhlídkový let vrtulníkem nad přehradou.

Patron festivalu kapela Chinaski si pro své fanoušky připravila speciální program. Nejen, že vystoupí na hlavní i dětské stagi, ale zahraje i s nejúspěšnější slovenskou kapelou IMT Smile společnou písničku „Osud“. Hosté tak budou mít možnost vychutnat si jedinečnou energii jedné z nejslavnějších českých a slovenských kapel dohromady.

Na Přehradách ani letos nebude chybět festivalová část věnovaná dětem – Pigyáda v čele s oblíbeným prasátkem Pigy. Na dětské Pigy stagi vystoupí například zmiňované Chinaski se svým vystoupením Chinaski dětem. Programem Pigy stage provedou Pavel Cejnar a Michal Fridrich alias Mišuge z Cirkusu LeGrando.

http://www.prehradyfest.cz