Skip to content

Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe speciálním drinkem Irish Mule. – en

Na Den svatého Patrika, který se každoročně slaví 17. března na počest patrona Irska, si v Hard Rock Cafe Praha letos připravili speciální koktejl Irish Mule.

Exkluzivní koktejl Irish Mule, který se bude podávat pouze 17. března, je namíchaný z irské whisky Jameson, mátového sirupu, limetkové šťávy a zázvorového piva Fever-Tree.

Hosté Hard Rock Cafe se mohou těšit na tematicky sestavený hudební playlist obsahující skladby od legendárních irských hudebníků, včetně U2, The Cranberries, Sinéad O’Connor a Van Morrison. Ve čtvrtek večer také na stagi Hard Rock Cafe Praha zahraje akustický koncert hudebník Jamie Marshall. Restaurace bude vyzdobena v irském stylu a připraven bude i fotokoutek s rekvizitami.

„Den svatého Patricka je jedním z nejšťastnějších dní v roce, a proto chceme, aby si naši hosté tento den s námi náležitě užili a oslavili ho,“ říká David Pellow, Senior Vice President Hard Rock Cafe. „Doporučuji vyzkoušet vynikající Irish Mule, skvěle se hodí k duchu tohoto svátku a alespoň na Den svatého Patrika z nás všech udělá Iry,“ dodává s úsměvem.

Připojte se také na sociálních sítích s #GetShamRockedChallenge.