Skip to content

Ještě než zahraje před Imagine Dragons a vyrazí do Austrálie s Yungbludem, vydává Karin Ann nový singl poison apple – en

Dvacetiletá česko-slovenská zpěvačka má začátek léta pěkně nabitý. Hned zkraje června přijala nabídku vystoupit na třech evropských zastávkách americké kapely Imagine Dragons a mezitím si stihne odskočit otevřít pražský koncert britského zpěváka a rappera Yungbluda, který Karin Ann bere s sebou i na červencové australské turné. Aby toho nebylo málo, odehraje festivalové sety i na trenčínském Grape a mnichovském Superbloomu. Ještě předtím však vydává nový singl poison apple.  

Karin Ann – poison apple: https://1url.cz/1ru5r

poison apple na digitálních platformách: https://1url.cz/1ru5u

Nová skladba poison apple vznikla ve chvíli, kdy Karin Ann hledala nové přístupy v psaní písniček. „Byla jsem v útlumu a lehce zaseknutá ve stejném textovém konceptu. Hledala jsem cestu, jak z toho ven a inspiraci jsem nakonec našla při prohlížení vlastních kreseb. Uviděla jsem obrázek s otráveným jablkem a věděla jsem, že to je ono. Text odráží moje osobní zkušenosti a duševní stavy v době, kdy jsem ho psala,“ popisuje Karin Ann, která kresbu použila jako obal nového singlu.  

Karin Ann zahraje své starší i nové písně z právě vydaného EP side effects of being human na letních koncertech před Imagine Dragons a Yungbludem. „Zahrát si s oběma umělci je pro mě poctou a tak trochu uzavření nějakého kruhu. Když mi bylo čtrnáct zpívala jsem Radioactive od Imagine Dragons na přijímacích zkouškách na pěvecký kurz a o mých sympatiích  k Yungbludovi, jeho tvorbě a komunitě, kterou kolem sebe vybudoval, se všeobecně ví,“ směje se Karin Ann.  

Letní koncerty Karin Ann:  

01/06/22 – Riga /LV/ support / Imagine Dragons 

02/06/22 – Prague /CZ/ support / YUNGBLUD 

05/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons 

06/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons 

20/07/22 – Auckland /NZ/ support / YUNGBLUD 

23/07/22 – Brisbane /AUS/ support /YUNGBLUD 

24/07/22 – Torrensville /AUS / support /YUNGBLUD 

27/07/22 – Sydney /AUS / support /YUNGBLUD 

28/07/22 – Melbourne /AUS / support /YUNGBLUD 

13/08/22 – Trenčín /SK/ Grape Festival 2022 

04/09/22 – Munich /DE/ Superbloom Festival