Skip to content

Den žen se slaví Hard Rock Cafe celý měsíc

Mezinárodní den žen (MDŽ) připadá každoročně na 8. března a je mezinárodně uznávaným svátkem stanoveným OSN k výročí stávky newyorských švadlen. V Hard Rock Cafe Praha se letos rozhodli tento významný den slavit trochu déle. Celý březen se tak hosté mohou těšit na speciální akce spojené s MDŽ. Nebude chybět limitovaná nabídka menu nebo speciální tričko. Oslavy pak vyvrcholí 26. března koncertem Sabiny Křovákové a Nelly Řehořové.

Od úterý 3. března do neděle 8. března si návštěvníci Hard Rock Cafe mohou pochutnat na speciální nabídce. Jako předkrm se bude podávat ROASTED CORN AND TOMATO FLATBREAD s kozím sýrem, grilovanou kukuřicí, rajčetem a dýňovými semínky. Z hlavních chodů pak bude na výběr ze dvou variant. Jednou z nich bude salát SUPER SHE COBB SALAD s kuřetem, avokádem, kukuřicí a černými fazolemi. Dále BBQ ANANASOVÝ STEAK BURGER se salátem Coleslaw a smaženou cibulkou.

Oslava Dne žen vyvrcholí ve čtvrtek 26. března, kdy se na pódiu pražského Hard Rock Cafe objeví dvě oblíbené české interpretky. Od 20 hodin vystoupí vítězka SuperStar 2013 Sabina Křováková, která odhraje čtyřicetiminutový set s kytarou. Na stagi ji pak vystřídá teprve osmáctiletá zpěvačka Nelly Řehořová, která má za sebou kromě zpívání také úspěsné účinkování v českých muzikálech a filmech.

“V rámci této události jsme chtěli, aby se na našem pódiu sešly silné ženy, které mají něco za sebou, ale zároveň je čeká ještě hodně práce vzhledem k jejich mladému věku,” uvedla generální manažerka HRC Praha Martina Lednová.

Vstup na koncert bude zdarma. V Rock Shopu® bude také k dostání dámské bílé tričko nápisem WHO RUNS THE WORLD?.

Motiv International Women’s Day 2020

#MDŽ #zenysobe #hrcprague

https://www.facebook.com/events/182047729766327/