Skip to content

ČESKOSLOVENSKÁ VYCHÁZEJÍCÍ POPOVÁ HVĚZDA KARIN ANN MÁ NOVÝ SINGL ‘IN COMPANY’ A RENESANČNÍ KLIP

S působivým klipem, který je neobvyklou poctou renesančnímu umění, přichází vycházející slovenská popová hvězda Generace Z Karin Ann. Text písničky ‘in company’ o osamoceni a uvězněni uvnitř své vlastní hlavy se ve videu naplňuje prostřednictvím renesančních obrazů, které ožívají. Video, jež spolurežírovala zpěvačka s Michalem Kunesem Kováčem stihlo těsně před vydáním vyhrát ocenění Best Production Design na LA Music Video Awards a bylo také nominované na dvě další ocenění.

„Tato píseň je konkrétně o tom, jak osamoceni a uvězněni se můžete cítit uvnitř své vlastní hlavy, bez ohledu na to, zda jste sami nebo jste v místnosti plné lidí,“ říká k písni Karin Ann, která skladbu napsala pro své druhé album, které by mělo vyjít na začátku příštího roku. Za výsledným hudebním mixem stojí Tony Maserati (Beyonce, Lady Gaga, The Black Eyed Peas).

Ve svých 19 letech si Karin Ann buduje jméno napříč kontinentem i za jeho hranicemi s razantním přístupem k alternativní popové hudbě, která je jak konfrontační, tak citlivá. Nedávno se chopila příležitosti promluvit o právech LGBTQ+ při vystoupení v polské národní televizi. Senzační vystoupení způsobilo neuvěřitelný mediální rozruch napříč konzervativní zemí a dokázalo, jak opravdová je její angažovanosti při poskytování podpory menšinám a při usilování o rovnost.

Hudební videa Karin Ann podněcující k zamyšlení dosáhla 2 miliony přehrání na YouTube, a její fanoušci jsou i tastemakeři, jako The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland a 1883. Nedávno také dokončila turné v Polsku spolu s polskou zpěvačkou Sanah a vydala debutové EP ‘lonely together’, které manifestuje její schopnost překročit hudební hranice a neomezovat se na jeden konkrétní žánr.