Skip to content

Celebrity na dostizích: Kohák zhubnul sedm kilo a Trojanová dorazila v kloboučku od Beaty Rajské

Herec Jakub Kohák vyrazil s tatínkem na dostihy, kde se ukázal ve výborné formě. Za dva měsíce zhubnul sedm kilo.

Sváteční dostihový den 101. CPIPG České Derby v pražské Chuchli navštívil také herec a moderátor Jakub Kohák, který má ke koním hluboký vztah. „Pozvání předat jednu z cen mě velice potěšilo, protože můj tatínek kdysi taky vlastnil nějaké koně, kteří pak tady v Chuchli závodili, takže jsem sem jako malý často chodil. Znali jsme všechny žokeje, diskutovali s nimi a tak. V té době jsme vlastně byli koňáci,“ pochlubil se Kohák, jehož na dostihy doprovodil právě jeho otec a desetiletý syn.

„Na koních jsem samozřejmě taky jezdil, to mě bavilo. Do konce jsem nějakou dobu i koně měl, ale jen na chvíli, protože to stojí hodně času a toho já mám málo,“ doplnil Kohák svoji koňskou historii.

Aktuálně se Jakub Kohák připravuje na natáčení nového filmu, kvůli kterému drží dietu. „Budu hrát tenistu, který se vždycky umísťuje maximálně na 10. místě ve světovém žebříčku. Proto jsem si řekl, že když už na to nedosahuju věkem, mohl bych aspoň tou postavou,“ říká s úsměvem a dodává: „Bohužel to občas i poruším, sem tam nějaká kalbička a podobně, ale i tak musím říct, že se mi docela daří. Za dva měsíce už mám dole sedm kilo.“

Dovolenou herec plánuje strávit se svou rodinou v Benátkách. Dále bude v létě pracovat na seriálu o házené a možná se bude ženit. „S tou svatbou nevím, to je zatím takové dost v mlze,“ přiznává závěrem.

Influencerka Nikol Trojanová na dostizích zazářila v kloboučku od Beaty Rajské.

Poslední červnový víkend se v pražské Chuchle Areně konalo 101. CPIPG České Derby, které si nenechala ujít influencerka Nikol Trojanová. Přijala pozvání předat jednu z cen dostihových závodů a pečlivě se na to připravila. „Dress code jsem začala řešit až týden před akcí a bylo to dost napínavé, protože jsem se dozvěděla, že je dobré mít nějaký klobouček, který jsem samozřejmě neměla,“ uvedla Trojanová. „Nakonec mě zachránila Beata Rajská, které mi poštou poslala ten krásný fascinátor, který mám na hlavě. Šaty jsem pak vybírala podle jeho barvy.“

Kromě možnosti se elegantně obléknout si Trojanová pochvalovala i samotné dostihy. „Obecně mě sporty velmi baví a to závodění koní je krásná disciplína. Navíc je tu opravdu skvělá atmosféra. Do konce jsem si i vsadila, ale zatím jsem na nule, protože jednou můj favorit vyhrál a pak zase prohrál,“ vypráví s úsměvem Nikol.

Úspěšná influencerka na dostihové závody do Chuchle dorazila se svým dlouholetým přítelem Lukášem, se kterým si nedávno pořídili psa. „Je to staford a jmenuje se Chlebíček, jsou mu tři měsíce a my ho doma máme měsíc. V létě s ním plánujeme vyrazit na road trip k moři do Francie. Uvidíme, jak půjde, ale moc se na to těšíme,“ uzavřela Trojanová svoje povídání.