Skip to content

Březen v Hard Rock Cafe zasvětí ženám. Nebudou chybět speciální koktejly, charitativní merch nebo koncert Andrey Kalousové

Mezinárodní den žen (MDŽ) připadá na 8. března a je celosvětově uznávaným svátkem stanoveným OSN k výročí stávky newyorských švadlen. V Hard Rock Cafe Praha budou ženy oslavovat celý březen. Nebude chybět limitovaná nabídka koktejlů, charitativní tričko, ale taky koncert zpěvačky Andrey Kalousové, který se odehraje přímo na Den žen 8. března.

Celý březen bude v Rock Shopu Hard Rock Cafe možné zakoupit charitativní tričko s nápisem Rock Women’s Health, přičemž část výtěžku z jeho prodeje poputuje organizaci Magee-Womens Research Institute, která je výzkumným centrem zabývajícím se výhradně zdravotními problémy žen a jejich dětí. Více informací o organizaci na adrese https://mageewomens.org/.

Dále bude připraven bohatý hudební program. Každý pátek od 10. 3. zahraje na stagi HRC DJ. Na MDŽ, 8. března, vystoupí zpěvačka Andrea Kalousová, která se svojí kapelou zahraje téměř hodinový set. Koncert začne ve 20:30 hodin a vstup na něj bude zdarma.

Nápojová nabídka se od 1. do 31. března rozšíří hned o tři koktejly, Rock and Rosé Spritz z rosé prosecca a bezinkového likéru St. Germain Elderflower, Cause-Mo z vodky a pomerančového likéru Cointreau nebo nealko variantu Strawberry Basil Lemonade, osvěžující směs jahod a bazalky.