Skip to content

Bluntovi v Praze předskočí Emily Roberts

Mladá zpěvačka s anglo-německými kořeny Emily Roberts předskočí na pražském koncertě Jamese Blunta, který se uskuteční 6. března 2020 v Tipsport Areně. Umělkyně aktuálně slaví úspěch singlem In This Together, který velmi rychle dosáhl více jak dvou milionů streamů a katapultoval se přímo do německých rozhlasových hitparád. Písničku si zároveň vybrala jako hlavní hudební motiv britská reality show I am a Celebrity… Get Me Out of Here!, ve které žijí dohromady slavné osobnosti. Lístek na pražský koncert Jamese Blunta je k dostání v prodejních sítích Ticketlive.cz a Ticketportal.cz.


Zpěvák James Blunt se vrátí do Prahy s hity You’re Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen v rámci turné k novému albu Once Upon A Mind. Jako předkapelu části turné si vybral právě Emily Roberts, která vyrůstala v rodině hudebníků v Hamburku. Jablko nepadlo daleko od stromu a po promoci už na ni čekala nahrávací smlouva. Brzy následovalo EP, album a kolečko po slavných německých pořadech.

Do roku 2019 už Emily hrála na velkých festivalových pódiích před tisíci lidmi a její nahrávka Bittersweet Symphony se v sousedním Rakousku rychle vyšplhala až na zlatou příčku.

„Na základě tohoto úspěchu byl její nejnovější singl In This Together vybrán pro reality show a její neuvěřitelně úspěšné streamování a stahování jsou jen dalším krokem. Uvidíme, kam jí katapultuje turné s Bluntem,“ říká promotér koncertu Dalin Vajčner.