Skip to content

Anna K. vyrazí v létě na netradiční místa. Připomene na nich svoje průlomové album Nebe

Přesně před dvaceti lety získala Anna K. svoji první cenu Anděl za zpěvačku roku a zároveň si odnesla i další sošku za titulní píseň z alba Nebe. Oceňovanou nahrávku, ze které pocházejí další singly jako Nelítám nízko, Chvíli nad vodou nebo Vzácnej den nyní zpěvačka připomene sérií letních koncertů na netradičních místech. Po dlouhé době do repertoáru zařadí skladby z průlomové desky, které na jejích koncertech běžně nezaznívají. Předprodej na letní vystoupení Anny K. fanoušci najdou na stránkách www.anna-k.cz/koncerty nebo na FB https://www.facebook.com/officialannak. Vstupenky jsou k dispozici pouze pro limitovaný počet účastníků v souladu s nařízením vlády.

Pořadatele i muzikanty poznamenalo tiché jaro a omezení, která stále platí, a ještě nějakou dobu platit budou. I přesto vzniká spoustu nových akcí na netradičních a atraktivních místech, kde Anna K. v létě zahraje a oslaví se svými fanoušky důležitý moment kariéry.

„Původně jsme měli úplně jiné plány. Pak přišla krize a chvíli to vypadalo, že se hrát vůbec nebude. Nyní jsme postaveni před novou výzvu a v létě se rozjedeme hrát na netradiční místa, jako jsou vinohrady, kempy nebo letní kina. Atraktivní lokace i omezený počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. A proto jsme se rozhodli, že tomu uzpůsobíme repertoár a lidem zahrajeme něco, co jinde neuslyší,“ popisuje Anna K.

Zpěvačka tak využije dvacetiletého výročí od doby, kdy získala Anděla za zpěvačku i skladbu Nebe, a svojí nejslavnější desce zasvětí celé léto. „Během letních akcí zařadíme s kapelou do playlistu skladby z Nebe, které na našich koncertech běžně nezaznívají. Fanoušci budou mít jedinečnou možnost poslechnout si unikátní set, který se nebude opakovat,“ doplňuje zpěvačka, která i vzhledem ke svým dvěma prodělaným léčbám rakoviny bude dbát na zvýšenou bezpečnost diváků i hudebníků. „Všechno bude zařízený. Počet povolených osob, hygienické standardy, dezinfekce, rozestupy. I přes to si to všichni užijeme,“ doplňuje.